HAKKIMIZDA

Beybo Akkanat Holding`in tekstil sektöründeki en önemli güçlerinden biri olan BEYBO BOYA SAN. A.Ş. 1987 yılında kurulmuş olup ilk olarak kumaş boyama, rotasyon baskı ve apreleme ile Çorlu`da faaliyetlerine başlamıştır. Aynı zamanda 1991 yılından itibaren konfeksiyon alanına da geçiş yapmıştır.

Bugün Türkiye`nin tekstil sektöründeki en önemli firmalarından biri olan Beybo üretiminin çoğunu Avrupa Birligi ülkelerine ihraç etmektedir. Tekstil sektöründe bir firmadan beklenen en önemli özellik kalitenin yanında ürünlerin söz verilen tarihlerde teslim edilmesidir. Bu anlamda Beybo, 30 yıldır ulaştığı kalite standartları ve zamanında teslim özellikleriyle ön plana çıkmıştır.

BEYBO BOYA SAN. A.Ş. , 2002 yılında Konya Seydişehir`deki tesislerini açarak Akkanat Holding`in Anadolu`da istihdamın artması için büyük bir adım atmıştır. Seydişehir`deki tesislerin açılması ile bölge için göçün durduğu, hatta tersine göçün yaşandığı bir süreç başlatmıstır.

Beybo`nun Çorlu, Seydişehir ve İstanbul`da olmak üzere toplam 1200 çalışanı bulunmaktadır.

Türkiye`de tekstil sektörüne yeni teknolojiler, kalite standartları ve çevre duyarlılığı konusunda öncülük etmiş olan Beybo, yüksek kalite ve zamanında teslim anlayışıyla sektördeki ayrıcalıklı yerini korumaktadır. 30 yıldır Avrupa ve Amerika`nın dünya markası haline gelmiş moda devlerine üretim yapan Beybo; AKKANAT Holding güvencesini arkasına alarak Türkiye`ye katma değer kazandırmaya devam etmektedir.


"KALİTELİ ÜRETİM, HIZLI TESLİM"

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.   Oku        Okudum , Anladım