HAKKIMIZDA

Beybo Akkanat Holding`in tekstil sektöründeki en önemli güçlerinden biri olan Beybo 1987 yılında kumaş boyama, rotasyon baskı ve apreleme ile Çorlu`da faaliyetlerine başlamıştır. 1991 yılından itibaren de konfeksiyon alanına geçiş yapmıştır.

Beybo`nun Çorlu, Seydişehir ve İstanbul`da olmak üzere toplam 750 çalışanı bulunmaktadır.

Bugün Türkiye`nin tekstil sektöründeki en önemli firmalarından biri olan Beybo üretiminin çoğunu Avrupa Birligi ülkelerine ihraç etmektedir. Tekstil sektöründe bir firmadan beklenen en önemli özellik ; kalitenin yanında ürünlerin söz verilen tarihlerde teslim edilmesidir. Bu anlamda Beybo, 30 yıldır ulaştığı kalite standartları ve zamanında teslim özellikleriyle ön plana çıkmıştır.

Beybo, 2002 yılında Konya Seydişehir`deki tesislerini açarak Akkanat Holding`in Anadolu`da istihdamın artması için büyük bir adım atmıştır. Seydişehir`deki tesislerin açılması ile bölge için göçün durduğu, hatta tersine göçün yaşandığı bir süreç başlatmıstır.

30 yıldır Türkiye`de tekstil sektörüne yeni teknolojiler, kalite standartları ve çevre duyarlılığı konusunda öncülük etmiş olan Beybo, yüksek kalite ve zamanında teslim anlayışıyla sektördeki ayrıcalıklı yerini korumaktadır. 30 yıldır Avrupa ve Amerika`nın dünya markası haline gelmiş moda devlerine üretim yapan Beybo; AKKANAT Holding güvencesini arkasına alarak Türkiye`ye katma değer kazandırmaya devam etmektedir."KALİTELİ ÜRETİM, HIZLI TESLİM"

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.   Oku        Okudum , Anladım