BEYBO SEYDİŞEHİR

DEPOBeybo Konya / Seydişehir kimlik yönetim sistemli sadece erişim yetkililerin girebileceği şekilde dizayn edilmiş yüksek güvenlikli koli ve kumaş depolarına sahiptir. Müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üst düzey güvenlik önlemleri ile bitmiş ürünlerin yükleme işlemi gerçekleşene kadar güvenliğini teminat altında tutar.

Bunun yanı sıra üretim fazlası ürünler aynı alan içerisinde izole edilmiş bir bölümde muhafaza edilmektedir. Tüm bu alanlar hareket sensörleri kimlik tanıma sistemleri ve güvenlik kamera sistemi ile korunmaktadır.

KESİMHANE

Beybo Konya / Seydişehir Kesimhane Bölümü, dünya markalarının standartlarını karşılayacak şekilde oluşturulan makine parkı ve günlük ortalama 20.000 adetlik kesim hacmi ile üretim gerçekleştirmektedir.

Makine Parkuru:

4 Adet Otomatik Serim Masası
2 Adet Otomatik Kesim Makinesi (cutter)
1 Adet Plotter Çizim Makinesi
1 Adet Hizar Makinesi

NAKIŞBeybo Konya / Seydişehir Nakış Bölümü, çok renkli nakışların yapılabileceği şekilde dizayn edilen üstün üretim özellikli nakış makineleri ile günlük 2.500 adet üretim gerçekleştirmektedir.

DİKİMHANEBeybo Konya / Seydişehir Dikimhane; yalın üretim sistemine göre düzenlenmiş, otomasyonlar ile entegre edilmiş ürün ve operatör performans takip sistemi ile desteklenen 25 bantlık üretim kapasitesi ile günlük 35.000 adet üretim yapabilecek şekilde dizayn edilmiştir.

SHOWROOMBeybo Konya / Seydişehir tesislerinde bulunan Showroom, Adidas Mağazası olarak dizayn edilmiştir. Ürünlerin sergilenmesi ve incelenmesi burada gerçekleştirilmektedir.

ÜTÜ - PAKET
- Ütü / paket biriminde 32 kişi çalışmaktadır.

- Günlük üretim kapasitesi yaklaşık 25.000 adettir

- Paketleme Bölümü, son ürünün etiketlenmesi ve ambalajlanmasının ardından yapılan kalite kontrol işlemleri sonrası ürünün sevkiyata kadar bekleyeceği metalden arındırılmış ve yüksek güvenlikli bölgesi ile kullanıcıya ulaşmasını sağlamaktadır.

AKSESUAR
Beybo Konya / Seydişehir Aksesuar bölümü, üretime hazır olan siparişlerin A'dan Z'ye eksiksiz bir şekilde hazırlanıp üretime sunulmasını sağlamaktadır.

BASKI
Beybo Konya / Seydişehir Baskı Bölümü; kalıp hazırlama, grafik dizayn ve aynı anda 20 renk parça baskı yapabilme kapasitesine sahip ROG Marka son teknoloji çok kafalı oval serigrafi baskı makineleri ile günlük 15.000 adet üretim gerçekleştirmektedir.

BASKI ÇEŞİTLERİMİZ

* Su bazlı Emprime Baskı
* Pigment Emprime Baskı
* Yüksek Emprime Baskı
* Kabartma Emprime Baskı
* Varak Yaldız Emprime Baskı
* Havyar Emprime Baskı
* Devore (Yakma) Emprime Baskı
* Aşındırma (Reaktif) Emprime Baskı
* Glitter (Sim) Emprime Baskı
* Reflektör Emprime Baskı
* Fosfor Emprime Baskı
* Florasan Emprime Baskı
* Sedef Emprime Baskı
* Tricromy Fotograf Emprime Baskı
* Çatlayan Emprime Baskı

KALİTE KONTROL
Beybo Konya / Seydişehir Kalite Kontrol Bölümü, dünya çapında kabul gören kalite kontrol standartlarına göre düzenlenmiş plan dahilinde oluşturulan kontrol noktaları ile dünya markalarına yapılan üretimin her safhasında görev almaktadır.

LEKE
Beybo Konya / Seydişehir Leke Bölümü, Kalite kontrolden ayrılan lekeli ürünlerin temiz bir şekilde tekrar üretime dahil edilmesini sağlamaktadır.

TASNİF EŞLEME
- Tasnif Bölümü, günlük kesilen ürünlerin tamamının hatasız bir şekilde baskı ve nakışa sevk edilmesi gerçekleşmektedir.

- Eşleme Bölümü, baskısı ya da nakışı tamamlanmış ürünlerin dikime girmeden önceden eksiksiz bir şekilde üretime hazırlanmasını sağlamaktadır.

TRANSFER BASKI
Beybo Konya / Seydişehir Transfer Baskı Bölümü, 4 adet makine parkuru ile günlük 6.000 adet üretim kapasitesi ile üretime katkı sağlamaktadır.

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.   Oku        Okudum , Anladım