BEYBO SEYDİŞEHİR

DEPOBeybo Seydişehir`de parmak izi okuyucu sistemli sadece yetkilerin girebileceği yükleme kolilerinin bekletildiği depo bulunmaktadır. Yapılmış olan bu depo`nun amacı yüklenecek ürünün güvenliğini sağlamak ve oluşabilecek hataları minimum seviyeye indirmektir.

Ayrıca Depo`da üretimden kalan 1. ve 2. Kalite ürünlerin muhafaza edildiği ayrı bir bölge bulunmaktadır. Bu gölgeye giriş ve çıkışlar sadece yetkili personel tarafından yapılıp 24 saat kamera ile izlenmektedir.

KESİMHANE

Günlük ortalama 10.000-15.000 adet ürün kesilmektedir.

Makine Parkuru:

3 Adet Otomatik Serim Masası
1 Adet Otomatik Kesim Makinesi (cutter)
1 Adet Plotter Çizim Makinesi
1 Adet Hizar Makinesi

NAKIŞ

15 Kafa, 9 İğne`ye sahip 2 adet nakış makinesi bulunmaktadır.

Günlük 2.000-3.000 adet nakış yapılabilmektedir.

DİKİMHANE

Dikimhane Bölümü

- Dikimhane bölümünde 300 kişi çalışmaktadır.

- 180 makineci bulunmaktadır.

- Günlük üretim kapasitesi 12.000-15.000 adettir.

- Adidas standartlarında denetleme yapan kalite kontrol bölümü bulunmaktadır.

SHOWROOMBeybo Seydişehir (Konya) tesislerinde bulunan Showroom, Adidas Mağazası olarak dizayn edilmiştir. Ürünlerin sergilenmesi ve incelenmesi burada gerçekleştirilmektedir.

PAKETLEMEBeybo Seydişehir (Konya) tesislerin de sadece yetkililerin girebileceği parmak okuyucu sistemli paketleme alanı ve metalden arındırılmış bölge bulunmaktadır. Bu alanların yapılma amacı paketleme alanına girişi hem sınırlı sayıda tutmak hem de yükleme kolilerinin içine herhangi bir yabancı ürünün girmesini engellemektir.

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.   Oku        Okudum , Anladım